Harry Beck wint ook de 3e Buitenwater Wedstrijd

terug naar overzicht

Zondag, 12 maart 2017

Harry Beck pakt ook de overwinning in de 3e Buitenwaterwedstrijd.

Afgelopen zondag is aan het strand De Banjaard onder een stralend zonnetje de 3e wedstrijd van het Buitenwater Kampioenschap gehouden.
Na de tweede wedstrijd te hebben gewonnen was Harry Beck ook weer de beste in deze wedstrijd. Met 118 cm vis werd hij winnaar in vak 2. Zijn naaste concurrent Gerard Meeuwisse werd met 59 cm winnaar in vak 1 en eindigde op de 2e plaats.
Jan den Besten eindigde op de 3e plaats met 52 cm. Het tussenklassement wordt aangevoerd door Harry Beck en Gerard Meeuwisse met 100 punten, gevolgd door Marien van Helden met 98 punten. Ger Lips was met een Platvis van 25 cm de kanjerkoning.


Uitslag en tussenstand